Ziyaretçi Defteri

Görüşleriniz bizim için çok değerli. Lütfen siz de görüşünüzü iletin.

Toplam 10 Kişi Görüşünü İletmişSizde Mesaj Bırakın

 • Tülay tazecan

  8 Ağustos 2019

  Hayriye hanım işletmeyi maddi olarak değilde manevi yaşam olarak sunmaya çalışıyor ve bunu çok iyi beceriyor.Temizlik o kadar ön plandaki tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.Hayriye hanım ve Nurcan hanıma sevgiler…..

 • Mahmut yilmaz

  26 Temmuz 2019

  Çok güzel bir pansiyon ailece kalacağınız bir yer gerek işletmecisi Hayriye hanım ve yardımcısı Nurcan hanım çok iyi bir insanlar kendi evimizdeki rahatlığı bize sağladılar çok teşekkür ediyorum inşallah bir dahaki senelerde nasip olursa tekrar hiç terettürsüz gelirim herkeze’de tavsiye ediyorum eğer güzel temiz titiz bir yer arıyorsanız cide deki tek adresiniz güven kasap pansiyonları olsun saygılarımla.

 • Esra kılıç

  25 Mayıs 2019

  Burası sabahları kahvenizi alıp bahçede oturmak için mükemmel bu güzel yere mükemmel bir ev sahibi hayriye ablam daireleri o kadar güzel döşemiş ki insan kendisini evinde hissediyor herkesin bir kere görüp vazgeçemeyeceği bir yer. ❤

 • Betül uzuner

  25 Mayıs 2019

  Tesadüfen bulduğum bir yer burası okul için gelmiştim ben İyi ki de burayı bulmuşum çok çok güzel ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yer yeride çok çok güzel hayriye abla zaten muhteşem bir insan çok ilgili birisi iyi ki tanımışım başka yerde olsaydım burda olduğum kadar mutlu olamazdım burayı çok sevdim hayriye ablayı da çok seviyorum herkese kesinlikle tavsiye ediyorum buraya uğramadan geçmeyin !!💛

 • Pınar Gül

  25 Mayıs 2019

  Temizliğiyle eşyalarıyla çok güzel bir yer. Bir ihtiyaç olduğunda hemen ilgileniyor. Herkese tavsiye ederim. Sessiz ,sakin bir yer.

 • ali tazecan

  31 Temmuz 2018

  beklentimizi fazlasıyla karşılayan bir yer Hayriye hanıma ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ederiz.

 • Nurhan Celik

  24 Temmuz 2017

  Bizde bu sene ilk defa cideye gittikHayriye hanimla tesaduf eseri karsilastik.Iyikide karsilasmisiz;Bayildikk.Cokk huzurlu ve cok temiz bir yer.Kendi eviniz gibi.Kesinlikle herkese tavsiye ederiz?.

 • Gülseren BAKAN

  5 Temmuz 2017

  Hayriye hanım herşey için teşekkürler pansiyonunuzu çok beyendim ve memnun kaldım özelliklede kalitesi ve temizlik yönünden herkese gidip orda kalmalarını tavsiye ediyorum inşallah seneye gene görüşürüz.

 • ebru

  5 Temmuz 2017

  Karadeniz kıyı kesiminde en harika konakladığımız yerdi..tertemiz kendi Evimin rahatlığında.10 numara herkese tavsiye ederim

 • nuslu

  1 Temmuz 2017

  Siz değerli misafirlerimiz için web sitemizi yeniledik. Görüşlerinizi esirgemeyip bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

Sizde Yazın!

Lütfen tüm alanları doldurduğunuzdan emin olun!